Letí na ně všechny

16. dubna 2011 v 13:30 | RM - Lucifer´s Angel |  Žebříčky
Herci, kteří jsou, byli oblíbení kvůli hezké tváří. Je v nich však něco víc?
Dnes se na to v našem žebříčku mrkneme.
  1. Leonardo DiCaprio
  2. Brad Pitt
  3. Tom Cruise
  4. Colin Farrell

4. místo

Colin Farrell
Narozen: 31 Květen 1976, Dublin, Ireland
Výška: 178 cm
Filmy: Tábor tygrů, Psanci Ameriky, Telefonní budka, Minority Report, Hartova válka, Test, S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení, Tři do páru, Alexander Veliký, Nový svět, Zeptej se prachu, Miami Vice, Kasandřin sen, V Bruggách, Hrdost a sláva, Triage, Ondine, Imaginárium Dr. Parnasse
Colin sice nepatří k typickým hezounům, ale přesto do jisté míry jeho kariéra stála na jeho hezké tváři… Postupem času nám však ukázal, že má na složitější role. Stvárnil několik zajímavých rolích. Poslední dobou se sice neobjevuje v žádných velkofilmem. Ale ono tomu dříve nebylo o mnoho jinak, ale přesto hraje v zajímavých filmech. U tohoto herce člověk neví kam se zrovna dál vrtné, ale aspoň se už ve filmech nějak usadil a snad by neměl točit už žádné velké braky. Přece jen už nemůže sázen na svůj vzhled, protože jsou tu už mladší po kterých šílí diváci. Tento herec ze celého žebříčku má největší možnost zapadnout a být zapomenut, ale to už je až moc pesimistická teorie do budoucna. Snad by to mělo být naopak a třeba ho někdy uvidíme v nějakém trháku.
V našem žebříčku je jediný, který se narodil mimo USA a je milé, že to je zrovna Ir. Což má u mě plus a další plus si získal taky ne svým přičiněním a to, že se narodil v květnu.
Škoda je že hrál ve filmech, který jsou někdy nudný, takže nebýt některých filmů, tak by byl teď jinde. Takže podívejte se na nějaký film s tímto herce, pokud jste ještě nic neviděly a třeba trefíte na nějaký co se vám bude líbit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama