Modrooký krasavci

14. dubna 2011 v 16:54 | RM - Lucifer´s Angel |  Žebříčky
Dneska si do našeho žebříčku vezmeme všechny světleoký sexy oči herců. (modré, šedé, zelené) Když mě tohle napadlo, tak jsem si říkala jaká to bude paráda a že to člověk vybere hned, ale pravda byla jinde. Ušila jsem si na sebe geniální boudu. Ne že bych neměla dostatek kandidátů, ale právě naopak a když jsem se rozhodovala, tak přicházeli další a další. Prostě je vidět, že mam slabost pro světlooký chlapi a dělat tento žebříček pro mě je zhola nemožné, Takže jsem se rozhodla v nělokila bodech.
  1. Udělám na konci Prosince či začátkem Ledna žebříček herců, kteří mají hezké či sexy světlé oči. Ano bude přesně něco na způsob žebříčku nejvíce drsňáků.
  2. Takže bod jedna mě přivedl k rozhodnutí, že nebudu tento dnešní žebříček tak hrotit a napíší první chlapi co mě tak přišli pod ruku.
  3. I když to nehodlám hrotit a vybírat hodiny, tak přece jen místo klasických prvních třech míst, tak zvolím rovnou pět míst a i to je pro mě prostě málo.
  4. A jako poslední bod. Neberte moc vážně pořadí. I to se mi těžko vytvářelo, takže je orientační a sází na aktuální oblíbenost. A navíc je úspěch, že se herci dostali přímo do tohoto článku a všichnou jsou dá se říct na stejné úrovní.
To by jsme na úvod článku měli a tak se vesele pustíme do světleokých herců, kteří mají prostě pohledy, které nezapomenete.
  1. Misha Collins
  2. Jared Leto
  3. Joaquin Phoenix
  4. Ian Somerhalder
  5. Ewan McGregor
Celý článek si můžete přečíst na: http://rmblanik.wordpress.com/2010/12/04/modrooky-krasavci/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama